Surprise (glosa)

29. prosince 2014 v 17:48 | Nicky, my glosátorky |  1D ff glosy
Další glosa. Nevím, co k tomu dodat, snad jen, že demence všech povídek, co jsme zatím glosly je na stejné úrovni. Mimochodem, omlouvám se za trošku přisprostlé výlevy Velsy, ona za to nemůže, moc ji to rozčililo.

Tastimvelkymnosem
Dira
Velsa
autorka

Je podzim a ty jdeš ruku v ruce s Harrym, tvým klukem. Jste spolu už rok a ty mu dneska hodláš říct něco hodně důležitého. Nevíš, jak na to bude Harry reagovat, přece jenom, nevěra je vážná věc. Docela se toho i bojíš, ale on to prostě musí vědět! No jo, svědomí…

Procházíte se parkem, pozorujete různé barvy listů na stromech, které ještě neopadali. Kurva, jsou to TY LISTY! MUŽSKÝ NEŽIVOTNÝ! Aargh! Na to, že je podzim a na to, že žijete v Londýně, tu je překvapivé teplo. Slečna asi nikdy nebyla v Londýně Otočíš se na něj, pozoruješ ho a pak se konečně rozhodneš mu to vyklopit.

"Harry?"

"Ano?" usměje se na tebe svým úsměvem, který tě snad nikdy neomrzí.

"Musím ti něco říct."

"Co se děje?" zastaví a podívá se na tebe jeho krásně zelenými kukadly.

"Já....víš, jak jsem chodila často ven s holkama?" položila jsi to jako otázku.

"Jasně."

"Chodili se mnou na lesbický porno do nemocnice." vysvětlilas.

"Co? Proč? Jsi nemocná? Nesmíš mě tu nechat! Já tě nepustím!" zpanikařil a pevně tě objal. Wat? Retardace tohleto Musela jsi se začít smát. Retardace na druhou.

"To nemám v plánu. Právě na opak." odtáhla jsi se od něj a podívala se na jeho totálně nechápavý výraz. Měla bys vidět můj, tyvole.

"Harry....já jsem těhotná." každé slovo jsi pořádně srozumitelně vyslovila. "Jedna z těch holek mě oplodnila. Nedokážu si to vysvětlit." Nejdřív vypadal, že omdlí, ale pak nadšeně vyjekl, sevřel tě v náručí a zatočil se s tebou.

"Harry. Harry! Uklidni se prosím." smála si se. "To dítě není tvoje."

"Panebože! Nic lepšího mi snad říct už nemůžeš." byl jako malé dítě o Vánocích. Vážně. Byl jsi šťastná, že je rád. "Čeká cizí dítě! Konečně se jí zbavím! Hurá!" jásá a ty konečně pochopíš proč.

"Miluju tě. Strašně moc tě miluju."

"Já tebe taky Harry."Kratičká jednodílovka s Harrym. Snad se líbí Hm, víš … ani ne.

Budu ráda za každý komentář nebo kritiku ;) Je to sračka. Upřímnost nadevše v jedné větě. Tleskám!

PS: Omlouvám se za chyby. Ona se OMLOUVÁ?! Tak proč je neopraví?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama