Marry me? Please (glosa)

29. prosince 2014 v 17:40 | Nicky, my glosátorky |  1D ff glosy

Naše první glosa. Užijte si četbu a pokuste se si u toho nevymýt mozek, takovéhle "povýdky" totiž většinou snižují inteligenci.

Tastimvelkymnosem

Dira

Velsa

autorka
Marry Me? Please. No and shut up

by Nicky

Je pondělí a ty se zrovna vracíš ze školy. dbej na správnou gramatiku! chybí mi tam podstatné jméno. já myslím že "ty" je nějaké vlastní jméno Pondělky jsou pro tebe vždy nejhorší, počkat, asi je to psáno ve druhé osobě! což naznačuje, jaká je autorka "velká čtenářka" a knihám a povídkám "velice" rozumí jelikož v tom ústavu musíš trčet strašně dlouho a pak ještě musíš koupit babičce ty gumové medvídky, které má tak ráda, na jiných bonbonech by si stejně vylámala ty zbývající zuby to těžko, když už jí všechny vypadaly v důsledku toho, že jí koupíš vždycky BomPary ta cesta............

Většinou tě vyzvedává tvůj sluha/žka (je to asi hermafrodit) eh? přítel, ale dneska má prý nějaký rande s cizí holkou ten zvrhlík moc práce to vykládej holubům, takže to nestihne. A to je dneska pro tebe tak důležitý den. jdeš si koupit mozek že ty ses koukla dopředu? ale ta hlavní nepostava přece na to nemá ani tolik inteligence

Nastoupíš do autobusu a pak zjistíš, že to vlastně není autobus,ale hrnec na kolečkách což je krycí jméno pro válečné vozidlo jedeš až do před-před-za-po-poslední stanice, odkud to máš asi 100 metrů domů. Už se docela stmívá a je i chladno. což je poznat podle těch padajících traktorů co padají z oblohy Rychlejším krokem dorazíš ke dveřím a chceš odemknout, ale ta svině domovnice (paní Hudsonka ale kuš) vyměnila zámek, protože jsi pět měsíců nezaplatila nájem. A máš to svině Nepojmenovaná! neuděláš to. Zaujalo tě něco jiného. jakýsi zvuk připomínající motory...a rázem se tam začne objevovat modrá policejní budka z padesátých let... Mihotavé světlo, které svědčí o násilnému vloupání domácích skřítků s Dobbym v čele si zahlé(í)dla "dodržování spisovnýho jazyka je přežitek" řekne autorka "ále ty drž hubu" odvětí Velsna zahradě. Jsi odjakživa zvědavá, tak na nic nečekáš a jdeš se tam kouknout. BUM! ozve se. To na ni jeden z domácích skřítků shodil pudink a rybí prsty k tomu, ne? Jenom zajdeš za roh, nestačíš se divit. Domácí skřítci právě uspořádali pařbu ve velkém stylu. Na nic nečekáš a přidáš se.

Všude jsou svíčky, tady se nám někdo snaží podpálit barák skřítkové sviňský za kterých pochází ono jemné světlo. cože? to jsem nějak nepochopila "za svíček pochází ono jemné světlo"? co je to za patvar? autorka to asi taky nějak nepobrala to má z toho, že se snaží naladit poetickou atmosféru, ale moc se jí to nedaří jak vidím Je z nich vytvořená cesta posypaná lístečky rudých krvavých skvrn krev nejspíš patří té paní Hudsonové ti skřítci jsou ale vražední a naopak světlounce růžových růží kdo tady mluví o růžích?. Dojdeš až na konec cesty, které končí u bílé hrobky, na které sedí Smrť a říká: "tvůj čas nastal" mě hlava nebere, jak by mohl někdo sedět na hrobce holt to mám z nekvalitní literatury, po ní blbnu lavičky, jejíž barva doslova svítí. Wow, shiny! Nějaká upírská lavička, že svítí! Nebo jsou to odstíny fosforu? já bych řekla, že je to spíš fyzicky nemožný blábol Je obmotaná žárovčičkami, které vypadají jako ty, co se dávají na vánoční stromeček. to je ale kýč autorka se snaží vytvořit romantickou atmosféru, kterou si přála každá z nás bůh ví, co se jí tam v té makovici honí odobně co to? na tom je i strom, jehož větve se nad lavičkou sklání a čeká na vhodnou chvíli, tě zaškrtit "stromovrazi nechť platí za své neuvážené činy!" a ty si z hrůzou vzpmeneš na ten strom do kterého jsi kopala, když se s tebou rozešel první frajer. Najednou z jeho stínu vystoupí Niall. kdo? Ten, idiot z One Direction kterého si vždycky nenáviděla (milovala) a i vždycky budeš. houbičky Ten, se kterým dnes slavíš čtyři roky od doby, co jste se poznali. to je sladký jak já nevim co chceš podat kýbl?

"Dominiko, už jsme spolu dost dlouho na to, abych dál čekal. Víš, jak bych to řekl, vážně mě štveš a již dlouhé roky čekám na vhodnou příležitost zabít tě a teď to udělám! Avada..."osloví tě a ty vůbec nevíš co říct. Navrhuji třeba: "Ne, slitování, už tě přestanu štvát a dám ti svoje ponožky a morče, jen mě nezabíjej!"

"Nialle, nedělej, to, jsem ještě mladá..." vydechneš, když si k tobě kleká a z kapsy svého kacafráčkovitého smokingu vytahuje krabičku s dynamytem. mám dojem, že tam máš špatně i/y.

"Dominik, prosím. on změlnila pohlaví? jo, z dominiky na dominika, ty se po takových otřesných větách ještě divíš? Vezmeš si mě?" zeptá se tě "zcela vážně", o čemž svědčí jeho vražedný neupřímný ksicht.

Cítíš, jak ti první kapičky slz štěstí dopadají na líce. No, nikdo z nás nechce umřít, máš to holt těžké děvěnko.

"Tak si mě Samozřejmě zabij, co bych pro tebe neudělala." vyhrkneš a skočíš mu kolem krku.

"Miluji tě." zašeptá ironicky a políbí tě.

Od teď jsi s ním navždy spoutaná Smrť je připoutal k tomu náhrobku to byla hrobka ale to je fuk a ty ani on to pouto nehodláte nikdy ničím zničit. A tak tam zůstala vaše těla a tlejí tam dodnes. KONEC
Malinká jednodílovka s Niallem. Snad se bude ten budoucí čas jsem ňák nestihla líbit.

Budu ráda za každý komentář nebo kritiku.

Hrůza

Přeslazené, až moc

nauč se psát

PS: Omlouvám se za chyby.

a že jich tam bylo! když tam máš chyby tak nepiš asi tak
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama