1D FF - jednorázovky

29. prosince 2014 v 17:23 | my glosátorky |  Rozcestníky
Všechny glosy zde budou později doplněny. Toto je rozcestník 1D fanfiction glosů-jednorázovek.

Marry me? Please

Kraťoučká povídečka psána v druhé osobě. Původně "romantické" dílo, ale díky nám se to tak trochu zvrhlo…
Je to nejspíš psáno pro holky, které si chtějí přečíst něco, kde by si mohly představovat, že si je chce jeden z Uan Dajrekšn vzít, což je odporná představa, ale na oglosování, proč ne, že.

Surprise

Další povídka, co je psána v druhé osobě. Prostě skoro to samý jak "Mary me? Please", ono je to všechno na jedno brdo. Glosování takových sračkyn nás nesmírně těší, ale zároveň znechucuje. Užijte si to.

Narozeninxy

Neoriginální děj, příšerné chyby - co více si přát? Veledýlo vypráví o tom, jak jedna holčina k Harrymu Stylesovi přišla. Původně se nesnášeli a pak se do sebe zamilovali - ups - spoiler! Ale, však je to námět tisíce dalších povídek na internetu, takže originalita nulová. Připravte se i na anatomicky nemožné věci a další různé bludy. Mimochodem, překlep v nadpisu je původní.

V cizích postelích

Tuto "povýdku" oglosovala pouze Dira, jelikož Tastimvelkymnosem s Velsou tehdy onemocněly a obě dvě si myslí, že se s tím Dira fakt poprala. Je to o jedné (doslovně) lehce oděné stopařce*, která tohle dělá jen proto, aby se vyspala s Liamem, teda pardom, Niallem. (Skoro to samý :D ) Je to neskutečná srágora, a autorka kašle na nějakou Linku bezpečí nebo sociálku a jde si za svým. No prostě hrůza. Jo, a je to od stejné autorky jako "Narozeninxy", takže blé…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama