Prosinec 2014

Narozeninxy (glosa)

29. prosince 2014 v 18:12 | Betty, my glosátorky
Zduř lidi! Tak jsme se dokopaly k další glose! Užijte si to!

Tastimvelkymnosem
Dira
Velsa
autorka

,,Špatně šprtko.''Zařval Harry na celou třídu, jakmile jsem řekla špatnou odpověď na otázku ze zeměpisu. ,,Horší povídku jsem nečet! A ty chyby! Všechno špatně!" Do školy se přišel víceméně jen podívat. Od doby, co je slavný, nic ho nezajímá. Ani ty. Muhahaha Ani žádná povinná školní docházka. Muhahaha Je to arogantní namyšlenej blbeček. A má vypracovaný zadeček ty ses dala na básnění? Básnění je jen letmé snění Vrhla jsem po něm vražedný pohled a sklopila hlavu. To nedává smysl Už od 1. třídy jsme se nesnášeli. No jasněěěěě. To ti všichni sežerem. My víme, že je to blb, ale ty se do něj stejně nakonec zamiluješ :) Žes to četla dopředu?! Nene, Červená mi půjčila KK. Ono to funguje i na 1D povídky? Já myslela, že jen na Mařeny.Když jsem zjistila, že se mnou jde i na střední, nejradši bych odešla hned do zaměstnání. A kde by jsi byla asi k mání? Nikde tě nevezmou, kanály podlezou.. :D Teď jsem ve třeťáku a on sem naštěstí chodí jen občas. Haha i když je slavnej, tohle by mu nedovolili Hlavně, že to tak fláká a dostal se na střední. Ty nelogický věci tě jednou zabijou. A nás všechny taky. Neučí se jako každý normální, spíš ho zajímají drby a taky to, že o něj zvláště prvačky a druhačky jeví zájem. Pche. I já jsem přitažlivější než von. Pravda pravda. Radši bych chodila s tebou než s ním! A to jsem holka! Začíná se to zvrhovat!! No dobře, už se to zvrhlo. On se v tomhle vyžívá. ,,Ubožáku.'' Hlesla jsem potichu. "potichu" a "sklopila hlavu" mi moc nejde dohromady s nesnášením, vzájemným stíráním a vražednými pohledy, které tímto autorka určitě myslela, vám ano? Nestála jsem o to, aby mě kdokoliv slyšel. Aha, tak jasně …

,,Mam nápad!'' Vychrlila na mě moje nejlepší kamarádka Michel, Já znám jen Michelle, "Michel" neexistuje. chvilku potom co zazvonilo. ,,Mně bude za pár dní 18, uděláme nějakou kalbu!'' typická středoškolačka tyvole… stýská se jí po cole… to tvoje básnický střevo mě začíná vážně srát! Nesmíš to tak vážně brát! Rozplývala se a mně se ten nápad začínal líbit. ,,Dobře,kdy,kde a s kým?'' to zní jak pěkná ... hele, ta sprostá jsem tady já! Dolovala jsem z ní. ,,Jasně, že tam nesmí chybět žádnej kluk od nás ze třídy, pak pár kámošů z venkova a taky nějaký holky no. U mě doma a co třeba tenhle pátek? Zbývají ještě 4 dny Aneb milujeme čísla a na číslovky kašleme. Všechno se to stihne domluvit. Naši mají zrovna noční, takže mam volnej byt.'' Epik. A kdo že to mluví? Tvoje slepý střevo, tyvole :D Kdepak, koupilo si brýle, už vidí! To nedává smysl, děvčata. To víš, musely jsme se něčeho napít, abychom tuhle blbost zvládly oglosovat Nápad se mi líbit přestal. Ňák rychle Samozrejmě myslela i Harryho. Fakt milá kámoška, když zve na její oslavu jejího největšího nepřítele… háček nad Z nebyl pozván, chudák ,,Dobře.'' Povzdychla jsem si. Hodila jsem si tašku na rameno, zapřela ?! buď zavěsila, nebo když už tak opřela, ne?! se do své nejlepší kamarádky a vydaly jsme se ze školy k domovu. Wat? To sem nepobrala
,,To zvládneš.'' Ujišťovala jsem se pár metrů před domem, kde Michel bydlela. Časový skok? Až je mi z toho blbě Věděla jsem, že Harry už je uvnitř a nejspíš mu na klíně právě sedí 10 holek. A jak by se tam asi jako vešly ? :DD Tak proč tam ta kráva vůbec chodí? Je tam Harry Megaklín Jeho přítomnost jsem poznala podle Range Roveru,které snad který, ne? stálo zaparkované před Micheliným domem. Frajeeer ,,Čaaau.'' přivítala mě Michel s flaškou v ruce. Ožralkaaa ,,Ema je tady!'' kdožeee? Křikla směrem do domu. To je ta hlavní postava ,,No pojď.'' Pobídla mě. Otřela jsem si boty o práh to má něco dělat s prahou? a vydala se dovnitř. Jeho obličej mi okamžitě znechutil náladu. Vždyť říkám, proč tam šla? Když už její mega super BFF tam musela pozvat toho smrada, proč tam šla? No, nepobrala jsem čí že oslava narozek to asi je ale nejspíš její v domě její kámošky, co? Neříkám, že není hezkej, ale jeho obličej ve mě vyvolává strašnou zlost.Doprdeleee! Mě tak strašně irituje, že když už ho má později milovat, momentálně ho nesnáší, tak jak to, že uzná, že je hezkej?? Je vidět, že autorka nikdy neměla takového "nepřítele". V naší třídě je kluk, kterýho taky nesnáším a podle měřítek je "hezkej" ale pro mě je ztělesněním hnusoty samé ať už má svaly nebo ne! Nikdy bych neuznala že je hezkej, nehledě na fakt, že se mi vypracované svaly a nagelovaný vlasy přímo hnusí. Tleskám. Super proslov.

,,Hele, šprtka!'' velmi "originální" nadávka. Aspoň to znamená, že ji považuje za chytrou. Mě by tohle teda spíš lichotilo… Uchechtl se Harry a ukázal na mě. Moc lidí si toho nevšimlo a ti, co si toho všimli se jen ledabyle usmáli. Trapák. ,,Ale no tak..Pojďtě něco si zahrajeme.'' Snažila se nás usměrnit Michel. ,,Flašku.'' Vythrla jsem jí z ruky flašku vodky s pár lokama. Ožralka Okamžitě jsem to vypila a cítila to teplo, které se mi hnalo do krku. Aneb kopírujeme ostatní autory…,,Mohla jsi říct, přinesla bych ti skleničku, nemusíš mi to rvát z ruky.'' Michel to pravdepodobně nepochopila. ,,Ale že si zahrajeme flašku!'' Zaťukala jsem si na čelo a sedla si na zem do tureckého sedu. Chci vidět šprtku, co se takhle chová Sedlo si i pár dalších lidí ale pan 'celebrita' seděl na křesle a ťukal něco do svého drahého mobilu. ,,Srabe.'' utrousila jsem v opilosti. Po pár locích vodky? Haha ,,Tsss.''hádě Zvedl se z gauče a sedl si naproti mě. Když jsme hráli asi tak půl hodiny, musela mi dát kámoška Nicki úkol. ,,Noooo?'' Podívala jsem se na ní a čekala co z ní vypadne. ,,Vykousni se s Harrym. Tady přede všema!'' Co je to vykousnout? Ach ty jsi taková hezky nevinná :) Asi něco jako francouzskej polibek Zavelela a už nebylo cesty zpátky. ,,A-a-ale..'' ,,Žádný ale! Dost nenávisti!'' Opatrně jsem se naklonila k Harrymu. To si snad děláte srandu?? Já být jí tak se zamču na hajzlu a nevylezu dokud mě nepřestanou nutit! A ona ho políbí DOBROVOLNĚ? Vypadalo to, že prostestovat nebude. Najednou jsem ucítila slabé vibrování v břiše.copak to snědla? No, motýlci to nebyli :D Vždyť ona ho nenávidí!! Dotkla jsem se jeho rtů a naše jazyky se spojily. Fuuuuuj Po pár vteřinách jsme se od sebe odlepili a najednou už , ten cit, který jsem k Harrymu cítila, nebyla nenávist..ale LÁSKA?! Co to je?? Podle mě si tu nenávist jen nalhávala, po jednom polibku nemůžeš někoho začít milovat tyvole. S nim to ale asi nic neudělalo. Celej večer jsem se snažila na to nemyslet,ale prostě to nešlo. ,,Hele,asi už půjdu.'' Třásla jsem se svojí nejlepší kamarádkou, která už měla něco napito a válela se snad po každém kusu nábytku jako naráz? :D Tak to máme Harryho Megaklína a kámošku, která zabírá snad celý byt :D. ,,Ahoj..'' Rozloučila jsem se do časoprostoru.
V tmavé noční uličce nikdo nebyl a já se vydala domu. Trochu jsem se bála, že by mě mohl někdo přepadnout a znásilnit ale kuš ty úchyle, ale radši jsem na to nemyslela. Najednou jsem za sebou slyšela kroky. Začala jsem nenápadně zrychlovat. Najednou mě někdo popadl za ramena a já vyjekla strachem, když jsem se otočila, stál za mnou někdo, koho bych tady v životě nečekala. Ale já ano ,,Harry.'' Pípla jsem. ,,Emo..Víš..dnešek..'' Začal Harry. Dala jsem mu trochu času aby si rozmyslel, co chce říct. Svému "nepříteli", jo? ,,Já..tě miluju. Všechem nové slovo! svůj cit jsem skrýval za ty hnusný nadávky,ale dneska, když jsme se měli líbat. Nedalo mi to a musel jsem si to už konečně přiznat! Strašně se ti om---'' ,,Nic neřikej.'' Položila jsem mu prst na pusu a letmo ho políbila. To je zas skvost… Kdo to jen napsal?! Tady je odkaz:http://ff-one-direction-ff.blog.cz/1205/narozeninxydu blejt

Surprise (glosa)

29. prosince 2014 v 17:48 | Nicky, my glosátorky |  1D ff glosy
Další glosa. Nevím, co k tomu dodat, snad jen, že demence všech povídek, co jsme zatím glosly je na stejné úrovni. Mimochodem, omlouvám se za trošku přisprostlé výlevy Velsy, ona za to nemůže, moc ji to rozčililo.

Tastimvelkymnosem
Dira
Velsa
autorka

Je podzim a ty jdeš ruku v ruce s Harrym, tvým klukem. Jste spolu už rok a ty mu dneska hodláš říct něco hodně důležitého. Nevíš, jak na to bude Harry reagovat, přece jenom, nevěra je vážná věc. Docela se toho i bojíš, ale on to prostě musí vědět! No jo, svědomí…

Procházíte se parkem, pozorujete různé barvy listů na stromech, které ještě neopadali. Kurva, jsou to TY LISTY! MUŽSKÝ NEŽIVOTNÝ! Aargh! Na to, že je podzim a na to, že žijete v Londýně, tu je překvapivé teplo. Slečna asi nikdy nebyla v Londýně Otočíš se na něj, pozoruješ ho a pak se konečně rozhodneš mu to vyklopit.

"Harry?"

"Ano?" usměje se na tebe svým úsměvem, který tě snad nikdy neomrzí.

"Musím ti něco říct."

"Co se děje?" zastaví a podívá se na tebe jeho krásně zelenými kukadly.

"Já....víš, jak jsem chodila často ven s holkama?" položila jsi to jako otázku.

"Jasně."

"Chodili se mnou na lesbický porno do nemocnice." vysvětlilas.

"Co? Proč? Jsi nemocná? Nesmíš mě tu nechat! Já tě nepustím!" zpanikařil a pevně tě objal. Wat? Retardace tohleto Musela jsi se začít smát. Retardace na druhou.

"To nemám v plánu. Právě na opak." odtáhla jsi se od něj a podívala se na jeho totálně nechápavý výraz. Měla bys vidět můj, tyvole.

"Harry....já jsem těhotná." každé slovo jsi pořádně srozumitelně vyslovila. "Jedna z těch holek mě oplodnila. Nedokážu si to vysvětlit." Nejdřív vypadal, že omdlí, ale pak nadšeně vyjekl, sevřel tě v náručí a zatočil se s tebou.

"Harry. Harry! Uklidni se prosím." smála si se. "To dítě není tvoje."

"Panebože! Nic lepšího mi snad říct už nemůžeš." byl jako malé dítě o Vánocích. Vážně. Byl jsi šťastná, že je rád. "Čeká cizí dítě! Konečně se jí zbavím! Hurá!" jásá a ty konečně pochopíš proč.

"Miluju tě. Strašně moc tě miluju."

"Já tebe taky Harry."Kratičká jednodílovka s Harrym. Snad se líbí Hm, víš … ani ne.

Budu ráda za každý komentář nebo kritiku ;) Je to sračka. Upřímnost nadevše v jedné větě. Tleskám!

PS: Omlouvám se za chyby. Ona se OMLOUVÁ?! Tak proč je neopraví?!

Marry me? Please (glosa)

29. prosince 2014 v 17:40 | Nicky, my glosátorky |  1D ff glosy

Naše první glosa. Užijte si četbu a pokuste se si u toho nevymýt mozek, takovéhle "povýdky" totiž většinou snižují inteligenci.

Tastimvelkymnosem

Dira

Velsa

autorka
Marry Me? Please. No and shut up

by Nicky

Je pondělí a ty se zrovna vracíš ze školy. dbej na správnou gramatiku! chybí mi tam podstatné jméno. já myslím že "ty" je nějaké vlastní jméno Pondělky jsou pro tebe vždy nejhorší, počkat, asi je to psáno ve druhé osobě! což naznačuje, jaká je autorka "velká čtenářka" a knihám a povídkám "velice" rozumí jelikož v tom ústavu musíš trčet strašně dlouho a pak ještě musíš koupit babičce ty gumové medvídky, které má tak ráda, na jiných bonbonech by si stejně vylámala ty zbývající zuby to těžko, když už jí všechny vypadaly v důsledku toho, že jí koupíš vždycky BomPary ta cesta............

Většinou tě vyzvedává tvůj sluha/žka (je to asi hermafrodit) eh? přítel, ale dneska má prý nějaký rande s cizí holkou ten zvrhlík moc práce to vykládej holubům, takže to nestihne. A to je dneska pro tebe tak důležitý den. jdeš si koupit mozek že ty ses koukla dopředu? ale ta hlavní nepostava přece na to nemá ani tolik inteligence

Nastoupíš do autobusu a pak zjistíš, že to vlastně není autobus,ale hrnec na kolečkách což je krycí jméno pro válečné vozidlo jedeš až do před-před-za-po-poslední stanice, odkud to máš asi 100 metrů domů. Už se docela stmívá a je i chladno. což je poznat podle těch padajících traktorů co padají z oblohy Rychlejším krokem dorazíš ke dveřím a chceš odemknout, ale ta svině domovnice (paní Hudsonka ale kuš) vyměnila zámek, protože jsi pět měsíců nezaplatila nájem. A máš to svině Nepojmenovaná! neuděláš to. Zaujalo tě něco jiného. jakýsi zvuk připomínající motory...a rázem se tam začne objevovat modrá policejní budka z padesátých let... Mihotavé světlo, které svědčí o násilnému vloupání domácích skřítků s Dobbym v čele si zahlé(í)dla "dodržování spisovnýho jazyka je přežitek" řekne autorka "ále ty drž hubu" odvětí Velsna zahradě. Jsi odjakživa zvědavá, tak na nic nečekáš a jdeš se tam kouknout. BUM! ozve se. To na ni jeden z domácích skřítků shodil pudink a rybí prsty k tomu, ne? Jenom zajdeš za roh, nestačíš se divit. Domácí skřítci právě uspořádali pařbu ve velkém stylu. Na nic nečekáš a přidáš se.

Všude jsou svíčky, tady se nám někdo snaží podpálit barák skřítkové sviňský za kterých pochází ono jemné světlo. cože? to jsem nějak nepochopila "za svíček pochází ono jemné světlo"? co je to za patvar? autorka to asi taky nějak nepobrala to má z toho, že se snaží naladit poetickou atmosféru, ale moc se jí to nedaří jak vidím Je z nich vytvořená cesta posypaná lístečky rudých krvavých skvrn krev nejspíš patří té paní Hudsonové ti skřítci jsou ale vražední a naopak světlounce růžových růží kdo tady mluví o růžích?. Dojdeš až na konec cesty, které končí u bílé hrobky, na které sedí Smrť a říká: "tvůj čas nastal" mě hlava nebere, jak by mohl někdo sedět na hrobce holt to mám z nekvalitní literatury, po ní blbnu lavičky, jejíž barva doslova svítí. Wow, shiny! Nějaká upírská lavička, že svítí! Nebo jsou to odstíny fosforu? já bych řekla, že je to spíš fyzicky nemožný blábol Je obmotaná žárovčičkami, které vypadají jako ty, co se dávají na vánoční stromeček. to je ale kýč autorka se snaží vytvořit romantickou atmosféru, kterou si přála každá z nás bůh ví, co se jí tam v té makovici honí odobně co to? na tom je i strom, jehož větve se nad lavičkou sklání a čeká na vhodnou chvíli, tě zaškrtit "stromovrazi nechť platí za své neuvážené činy!" a ty si z hrůzou vzpmeneš na ten strom do kterého jsi kopala, když se s tebou rozešel první frajer. Najednou z jeho stínu vystoupí Niall. kdo? Ten, idiot z One Direction kterého si vždycky nenáviděla (milovala) a i vždycky budeš. houbičky Ten, se kterým dnes slavíš čtyři roky od doby, co jste se poznali. to je sladký jak já nevim co chceš podat kýbl?

"Dominiko, už jsme spolu dost dlouho na to, abych dál čekal. Víš, jak bych to řekl, vážně mě štveš a již dlouhé roky čekám na vhodnou příležitost zabít tě a teď to udělám! Avada..."osloví tě a ty vůbec nevíš co říct. Navrhuji třeba: "Ne, slitování, už tě přestanu štvát a dám ti svoje ponožky a morče, jen mě nezabíjej!"

"Nialle, nedělej, to, jsem ještě mladá..." vydechneš, když si k tobě kleká a z kapsy svého kacafráčkovitého smokingu vytahuje krabičku s dynamytem. mám dojem, že tam máš špatně i/y.

"Dominik, prosím. on změlnila pohlaví? jo, z dominiky na dominika, ty se po takových otřesných větách ještě divíš? Vezmeš si mě?" zeptá se tě "zcela vážně", o čemž svědčí jeho vražedný neupřímný ksicht.

Cítíš, jak ti první kapičky slz štěstí dopadají na líce. No, nikdo z nás nechce umřít, máš to holt těžké děvěnko.

"Tak si mě Samozřejmě zabij, co bych pro tebe neudělala." vyhrkneš a skočíš mu kolem krku.

"Miluji tě." zašeptá ironicky a políbí tě.

Od teď jsi s ním navždy spoutaná Smrť je připoutal k tomu náhrobku to byla hrobka ale to je fuk a ty ani on to pouto nehodláte nikdy ničím zničit. A tak tam zůstala vaše těla a tlejí tam dodnes. KONEC
Malinká jednodílovka s Niallem. Snad se bude ten budoucí čas jsem ňák nestihla líbit.

Budu ráda za každý komentář nebo kritiku.

Hrůza

Přeslazené, až moc

nauč se psát

PS: Omlouvám se za chyby.

a že jich tam bylo! když tam máš chyby tak nepiš asi tak

1D FF - jednorázovky

29. prosince 2014 v 17:23 | my glosátorky |  Rozcestníky
Všechny glosy zde budou později doplněny. Toto je rozcestník 1D fanfiction glosů-jednorázovek.

Marry me? Please

Kraťoučká povídečka psána v druhé osobě. Původně "romantické" dílo, ale díky nám se to tak trochu zvrhlo…
Je to nejspíš psáno pro holky, které si chtějí přečíst něco, kde by si mohly představovat, že si je chce jeden z Uan Dajrekšn vzít, což je odporná představa, ale na oglosování, proč ne, že.

Surprise

Další povídka, co je psána v druhé osobě. Prostě skoro to samý jak "Mary me? Please", ono je to všechno na jedno brdo. Glosování takových sračkyn nás nesmírně těší, ale zároveň znechucuje. Užijte si to.

Narozeninxy

Neoriginální děj, příšerné chyby - co více si přát? Veledýlo vypráví o tom, jak jedna holčina k Harrymu Stylesovi přišla. Původně se nesnášeli a pak se do sebe zamilovali - ups - spoiler! Ale, však je to námět tisíce dalších povídek na internetu, takže originalita nulová. Připravte se i na anatomicky nemožné věci a další různé bludy. Mimochodem, překlep v nadpisu je původní.

V cizích postelích

Tuto "povýdku" oglosovala pouze Dira, jelikož Tastimvelkymnosem s Velsou tehdy onemocněly a obě dvě si myslí, že se s tím Dira fakt poprala. Je to o jedné (doslovně) lehce oděné stopařce*, která tohle dělá jen proto, aby se vyspala s Liamem, teda pardom, Niallem. (Skoro to samý :D ) Je to neskutečná srágora, a autorka kašle na nějakou Linku bezpečí nebo sociálku a jde si za svým. No prostě hrůza. Jo, a je to od stejné autorky jako "Narozeninxy", takže blé…

Adminky

29. prosince 2014 v 15:49 | my glosátorky |  Kecy kolem blogu
Tastimvelkymnosem

Tichá dívka, která se pořád usmívá na celý svět, ale uvnitř zuří. Nesnáší neschopné autorky a nejradši glosuje One Direction FF. Miluje Harryho Pottera a Doctora Who.


Dira

Cholerička, která to dává dost silně najevo. Glosuje to, co jí pod ruku přijde a autorky má chuť nejradši zmlátit za patvary. Je grammar nazi.


Velsa

Klidná a roztomilá, ale když otevře pusu, nadává jak dlaždič. Dokáže být i milá, ale když někdo przní její oblíbené charaktery, nezná Velsa bratra. Její zbraně jsou slova. Nejradši glosuje Mařeny. (Mary Sue)

Jak to všechno začalo

29. prosince 2014 v 15:45 | my glosátorky |  Kecy kolem blogu
Za sedmero horami, za sedmero lesami, žilo malebné městečko jménem Gloster. Tam žily spolu spokojeně tři dívky.
Jednoho dne byl vynalezen internet a najednou se tam začaly objevovat odporné pisatelské pokusy, které by vlastně bez internetu nemohly existovat.
Tyto tři dívky to uviděly, zhrozily se, vyzbrojily se a šly do boje. Tímto se oficiálně staly glosátorkami. Tastimvelkymnosem by vás mohla praštit slovníkem spisovné němčiny, Dira má zase palicí na maso a Velsa sice vypadá nevinně, ale nejvíce vás dokáže ranit slovy.
Tak vznikly glosátorky z Glosteru, jež se nikoho nezaleknou a hrdě bojují proti blbým autorkám. Na jejich webu můžete najít oglosované originální povídky, FF na one direction i HP FF.
Dobře se bavte! Vaše glosátorky